Coffee Fusion

Jánská ulice, Brno

Příjemný a profesionální přístup

Tato nenápadná kavárna, na kterou můžete náhodně narazit při procházce Brnem, vás možná ani svým vzhledem nijak nezaujme, ale jestliže máte rádi kávu, chcete se o ní něco dozvědět, rozhodně si udělejte čas a zastavte se zde.

Hned při prvním kontaktu s obsluhou pochopíte, že jste opravdu v jedné z nejlepších kaváren v kraji a kávu vám připravuje člověk, který přesně ví, jak daný druh kávy nejlépe hostům připravit.

Pokud jste jen běžný konzument, tato kavárna z vás udělá znalce kávy a jestliže nejste z Brna, budete litovat, že si na tento lahodný nápoj nemůžete zajít každý den. Obsluha je velice kreativní a poskytuje svým zákazníkům různé druhy kávy, aby dostali možnost ochutnat kvalitní a zvláštní druhy různé kávy z těch nejslavnějších destinací a nejlepších pražíren.

Pověst kavárny

O této kavárně i lidé, kteří procestovali kus světa tvrdí, že nikde lepší kávu nepili. Z kavárny si také můžete domů odnést balíček kávy, která vám zachutnala a samozřejmě vám rádi poradí, jak kávu připravovat, abyste si doma svůj šálek naplno vychutnali.

Něco ke kávě

K lahodné kávě si zde můžete pochutnat na domácích sladkých dobrotách, které doplní požitek z nápoje. Tiramisu, ořechový cheesecake se slaným karamelem, rebarborový koláč, čokoládový dort nebo tvarohový dort s mangem vás na chvíli odnesou do nebe a určitě se vám nebude chtít z podniku odcházel.

Zájem o kávu nejlepší kvality

Mladí provozovatelé do své práce dávají právě to, co je potřeba, a tak ze svého podniku dokázali udělat vyhledávané místo i bez okázalého interiéru a masivních reklam. Kvalita se prosadí sama. Kromě pečlivého výběru druhů kávy a přípravy nápoje, mají i své vybrané pražírny, se kterými spolupracují a pro své hosty připravují neustále zajímavé novinky.

Kávu umí dokonale popsat. Napadlo by vás někdy popsat kávu jako šťavnatou, se smetanovou strukturou, s květinovým aroma, lehce chutnající po čokoládě a zelených jablkách?