Dos Mundos Café Praha

Adresa: M. Horákové 600/38, 170 00 Praha 7-Holešovice

Otvírací doba: Po – Pá 08:00-20:00, So – Ne 09:30-19:00

Web: https://www.dos-mundos.cz/cafe-letna/

Káva, Provedení, Kavárna, Shop, Espresso, Drink

O kavárně:

Kdo zná Prahu alespoň malinko, tak ví, že v množství kaváren a restaurací by se tu člověk ztratila co teprve natrefit na takovou, aby za to opravdu stála a člověk se do ní rád opakovaně vracel. Dos Mundos se sice prezentuje více jako pražírna, má však na Letné svou vlastní kavárnu, která jakoby vypadla z Instagramu. Nenechte se však ošálit, nejde jen o hezkou slupku, za vším tím nádherným vybavením se skrývá opravdu prémiová káva a prvotřídní vybavení na její přípravu. Dokonce prodávají i balíčky jejich vlastní kávy, abyste si tak mohly trochu té dobroty mohli vychutnat i doma.

Jde o kavárnu vytvořenou poměrně nedávno a interiér je moderní a velmi hravý s několika různými druhy posezení. Posadíte se raději ke stolu, k baru, nebo snad na houpačku? Všechny z těchto možností tu jsou. Kávu samotnou si můžete vychutnat jak v espresu tak připravenou přes filtr, záleží jen na tom, co preferujete právě vy. K tomu jsou v nabídce i drobná jídla, snídaně, dezerty a večer si můžete vychutnat  něco malého k vínu nebo koktejlu. V menu najdete třeba švestkové knedlíky, měkoučké vafle, lívanečky a ze slaných dobrot například tousty nebo vymazlený hamburger.

Není nic nového, že lidé si vizuální podobu podniku podvědomě spojují s jeho kvalitou a tady se majitelům podařilo tyto dvě složky dokonale prolnout. Přesvědčte se sami o tom, že tady jdou kvalitní materiály a kvalitní káva ruku v ruce. Dokonalým doplňkem jsou pak vyobrazení na stolech, která představují jednotlivé země, odkud tady v Dos Mundos nechávají svou kávu dovážet. Ekvádor, Etiopie, Peru, Guatemala, Mexiko, to vše tu můžete zahlédnout a ochutnat.