Kitt&Café Toulavý ráj – Adopční kočičí kavárna Kroměříž

Adresa: Třebízského 1331, 767 01 Kroměříž

Otvírací doba: denně od 13:00 do 19:00, v pondělí zavřeno

Webwww.toulavyraj.cz

Kočka, Bílá, Angora, Turecké, Kavárna, Místnost

O kavárně:

V jedné z malých uliček malebného městečka Kroměříž se naproti benzínové stanice skrývá na první pohled docela nenápadná kavárnička. To, co ale čeká uvnitř nadchne nejednoho návštěvníka. Především pak milovníky koček.

Kavárna Toulavý ráj není jen kavárnou, ale i útočištěm pro nalezené, nechtěné, či zubožené kočky, kterým se dostane náležité péče a pokud se poštěstí, najdou zde i nového majitele, který jim dá lásku a domov. Koncept kavárny pracuje na principu uvedení nalezených koček do zdravého stavu, aby mohly být následně nabídnuty k adopci. Všechny jsou naočkované, vykastrované, odčervené a testované na nejběžnější kočičí nemoci.

Kavárna je sice přístupná lidem, ale prostředí je vytvořeno především pro blaho koček, kterých je tu opravdu požehnaně. Škrabadla jsou na každém rohu a dokonce není nic ojedinělého, že se vám tu proběhne jeden z chlupáčů nad hlavou. Prolézačky jsou totiž všude.

Tady se na vás nikdo nebude hloupě dívat, když si dáte extra porci domácí šlehačky na jeden z jejich výborných dortíků a zapijete to zmrzlinovým shakem. Tady vás čeká jen láska a porozumění koček vděčných, že mají teplo domova. Možná je jen budete v houfech odhánět, až budou s vrněním pochtívat sladký dortík. A pokud by vám snad jedna z nich padla do oka a vy se do ní tajně zamilovali, můžete si ji po domluvě s adoptovat. Kousek kavárny si tak odnesete i s sebou domů. Pokud si ale kočičku domů pořídit nemůžete, přesto můžete pomoci příspěvkem na transparentní účet, nebo přispět do kasičky, která je přímo v kavárně. Chlupáčům se tak dostane té nejlepší péče a vy můžete stále kavárnu pravidelně navštěvovat.

Svůj domov tu nalezlo už 133 koček a ta další možná čeká právě na vás.