Galerie Cafe – Skvělá káva a bezkonkurenční dorty v Hradci Králové

Ne nadarmo se východočeské metropoli přezdívá salón republiky. A jak si návštěvu takového salónu ozvláštnit? Galerie Café je skvělým místem pro odpočinek – dobrá poloha, útulné prostředí, skvělá káva a nejlepší zákusky ve městě, prostě ideální kombinace. Tuto kavárnu najdete přímo v historickém centru Hradce Králové, v postraní uličce u Velkého náměstí.

Příjemná paní majitelka vytvořila útulné místo s rodinnou atmosférou pro setkávání lidí. V podniku se rády na kávu a zákusek stavují kamarádky i maminky s dětmi. Galerie Café není však místem pouze pro ženy, i zástupci mužského pokolení sem často zavítají a debatují u sklenky vína nebo něčeho ostřejšího. Romantické zákoutí, kterým kavárna v podvečerních hodinách bezpochyby je, láká k návštěvě také páry.

Podnik ale nabízí mnohem větší využití. Klidné prostředí v Galerie Café najdou pro pracovní schůzky obchodní partneři a spolupracovníci. Zázemí kavárny je velmi oblíbeným místem pro pořádání rodinných oslav i firemních večírků.

Ať už do kavárny zavítáte na snídani, lehký oběd nebo podvečerní doušek kávy, paní majitelka vám vždy nabídne něco dobrého k snědku. V jídelním lístku jsou vždy čerstvé sendviče, saláty či obložené bagety. Občerstvení pro soukromé akce zajistí kavárna ve spolupráci s osvědčenou restaurací Choosy Fresh Choice. Proslulým dezertem kavárny je dort Pavlova, na který zde můžete narazit v nepřeberném množství variací. Ať už budete mít štěstí na oříškovou nebo kakaovou variantu dortu či na dort Pavlova s příchutí lesního ovoce, nikdy nebudete litovat. Na odbyt jdou také cheesecaky všech chutí a čokoládové dorty.

V létě je pro hosty připraveno na ulici před kavárnou venkovní zázemí. Posezení s přáteli u stolku v osvětlené tiché uličce při sklence vína a poslechu příjemné hudby je fajn způsob, jak strávit večer. Naopak v zimních měsících lze kouzlo osvětlené ulice sledovat při šálku teplé kávy nebo čaje z lavice u okna ve vyhřáté kavárně.

Tuto kavárnu si prostě oblíbíte. Ať už se v Hradci Králové pohybujete pravidelně, nebo tam plánujete zajet na výlet, Galerie Café stojí za návštěvu. Po první návštěvě se vám už jen při vyslovení jejího jména začnou sbíhat sliny na její vyhlášené zákusky. A to je známka dobrého podniku.